Z przyjemnością prezentujemy opinie naszych klientów. Więcej słów na nasz temat można znaleźć na naszym profilu facebookowym oraz opiniach w Google Maps.

 • Fantastyczna współpraca od zaprojektowania logo i wizytówek po wykonanie strony internetowej wraz z fotografiami. Rezultaty można zobaczyć na własne oczy na stronie www.kasztajanikowska.pl

  Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. - Google Opinie

  Świetny fotograf ! Jestem mega zadowolony już nie z pierwszej współpracy jak również z efekt końcowego w postaci zdjęć !  Gościu na 5

  Master Green - Facebook Recenzje

  Polecam usługi Firmy Blik z uwagi na wysoką dbałość o szczegóły, profesjonalizm oraz bezproblemowy przebieg współpracy. Pan Rafał, właściciel firmy, wykonał dla mnie zdjęcia oraz profesjonalną stronę internetową. To na pewno nie koniec naszej współpracy, bo o takie profesjonalne usługi aż chce się powtórzyć 

  Agnieszka Mazurkiewicz / Studio Języków Obcych - Facebook Recenzje
 • Polecam, super zdjęcia, pełny profesjonalizm.

  Damian Sciubidło - Google Opinie

  Jestem bardzo zadowolona ze zdjęcia biznesowego. Bardzo cierpliwy fotograf. Jestem niefotogeniczna, a Pan Rafał był bardzo wyrozumiały i tak długo robiliśmy zdjęcia aż obydwoje byliśmy zadowoleni z wyniku. Szczerze polecam.

  Paulina Bednarczyk - Google Opinie

  Fantastyczna i długotrwała współpraca. Polecam zarówno firmom jak i osobom prywatnym.

  Karolina Kępka - Facebook Recenzje
 • Współpracę z Panem Rafałem oceniam na najwyższym poziomie, świetny kontakt, indywidualne podejście do klienta. Z efektów niezbyt łatwego zlecenia jesteśmy w 100% zadowoleni!

  Marzena Makles - Facebook Recenzje

  Polecam „Blik” wszystkim, którzy szukają kreatywnego i profesjonalnie podchodzącego do swojej pracy fotografa. Miałam okazję kilkakrotnie współpracować z Panem Rafałem i zawsze byłam zadowolona w 100%!

  Witam, pare slow od siebie. Firma profesjonalna w 100%! Fotografia jak i obrobka graficzna na bardzo wysokim poziomie! Goraco polecam Blik!

  Łukasz Kozioł - Google Opinie