Projektowanie graficzne

Najpierw pomysł, potem wykonanie. Dla naszych klientów jesteśmy w stanie przygotować najróżniejsze projekty graficzne. Wystarczy przedstawić nam swój pomysł a my zajmiemy się resztą. Przygotowany projekt umieścimy na wizualizacji abyś widział, jak on będzie się prezentował w rzeczywistości.

Logotyp

Każda marka zaczyna się od logotypu, od tego jak jest on zaprojektowany w dużej mierze zależy, czy nasza firma zainteresuje klienta od pierwszego „rzutu okiem”. Zaprojektujemy dla Ciebie oryginalne logo w różnych wariantach, a gdy wybierzesz to jedno – najlepsze, przygotujemy je do wydruku w dowolnym rozmiarze zarówno na białym jak i czarnym tle.

Ulotka

Potrzebujesz ulotkę na której zamieścisz aktualne promocje w swojej firmie? A może prowadzisz restauracje i trzeba wykonać menu? A może po prostu chcesz przedstawić swoją ofertę w atrakcyjnej formie na ulotce A5? Wykonamy dla Ciebie dwa projekty do akceptacji a potem nie pozostaje nic innego jak tylko je wydrukować i rozdać przyszłym klientom.

Wizytówka

Papier błyszczący z ostrymi rogami a może wizytówka z PCV zaokrąglona na końcach? Oferujemy wykonanie czytelnych i zapadających w pamięć wizytówek. Projekt zawsze prezentujemy w formie wizualizacji, dzięki czemu będziesz miał świetny podgląd jak gotowa wizytówka będzie się prezentowała w rzeczywistości. A jeżeli coś nie spasuje? Oczywiście to poprawimy.

Banery na strony www

Gdy prowadzisz sklep lub stronę internetową jednym z najszybszych i najbardziej rzucającym się w oczy sposobem na przyciągniecie uwagi klienta jest umieszczenie baneru, czy to w formie slidera na stronie głównej czy pojedynczej grafiki. Stworzymy dla Ciebie oryginalny i dopasowany do Twojej witryny www baner graficzny.

Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń do nas