Fotografia wizerunkowa

Twój najlepszy portret.

„Podchodzę do zdjęć wizerunkowych z misją. To dla mnie ważne, żeby fotografie, które wykonam, były dla Ciebie wyjątkowe. Na nasz wizerunek, nasze samopoczucie i samoocenę wpływa wiele czynników. Doskonale wiem, że dobra fotografia, to taka cegiełka do całości naszego wizerunku i czucia się dobrze z samym sobą. I jestem szczęśliwy, że mogę Ci w tym pomóc.”

 

Rafał Dudek fotograf

Rafał Dudek. Twój fotograf. 

Perfekcyjna sesja zdjęciowa

Użyj fotografii, gdzie tylko chcesz

 

Najczęstsze zastosowanie naszych fotografii wizerunkowych to social media, CV, profile branżowe, materiały prasowe, ID. Specjalizujemy się w fotografiach do materiałów wyborczych. Jeżeli potrzebujesz dobrego zdjęcia na portal randkowy, to jesteśmy dla Ciebie. Z doświadczenia wiemy, że dobre zdjęcie wizerunkowe znajduje dla siebie zastosowanie we wielu miejscach, które odkryjesz z czasem. 

 

 

Opinie klientów

 

Dziękuję za bardzo sprawnie zrealizowaną sesję zdjęciową o charakterze biznesowym. Pan Rafał to profesjonalista dbający o szczegóły. Bardzo szybka realizacja zlecenia. Będę na pewno wracał po inne usługi do Pana Rafała.”

Filip Małachowski

 

Jestem bardzo zadowolona ze zdjęcia biznesowego. Bardzo cierpliwy fotograf. Jestem niefotogeniczna, a Pan Rafał był bardzo wyrozumiały i tak długo robiliśmy zdjęcia aż obydwoje byliśmy zadowoleni z wyniku. Szczerze polecam.

Paulina Bednarczyk

Wpisy w kategorii „fotografia wizerunkowa” na blogu

Fotografia wizerunkowa Częstochowa

Sesja wizerunkowa jako prezent

 

Skontaktuj się z nami. Uzgodnimy szczegóły oferty i przygotujemy bon podarunkowy.

Studio Blik

ul. Warszawska 254

42-209 Częstochowa

Zobacz na Mapach Google

 

+48 509 943 667 – Rafał

kontakt@blik.info.pl

 

Pon.-piąt. 8.30-16.30