Studio Blik

81 opinii z oceną 5/5 

gwiazdki

Źrodło: Google, Facebook. Stan na 22.03.2024

 

 

„Polecam Studio Blik wszystkim, którzy szukają profesjonalnej i kreatywnej fotografii. Współpracuję z Panem Rafałem od dawna, zdjęcia produktowe i obróbka graficzna na najwyższym poziomie! Pan Rafał szuka najlepszych rozwiązań, jest otwarty na sugestie, pracuje nad zdjęciem do momentu, aż osiągnie zamierzony efekt Wow! Polecam!”

Weronika Bieńko

 

„Nawiązałam z Blik Studio długotrwałą współpracę, z której za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Świetne zdjęcia biznesowe – jeszcze lepsze produktowe. Polecam”

Karolina Kępka

Nasz zespół

IMG_4063-3

Kasia

Fotografia / Stylizacja

blik-rafal-dudek

Rafał

Założyciel / Fotografia / Szkolenia

Studio Blik działa od 2014 roku. W skład naszego zespołu wchodzi dwójka profesjonalistów i zarazem pasjonatów fotografii. Celem naszej pracy jest tworzenie wartościowych materiałów dla firm i klientów indywidualnych. Współpracę z każdym klientem opieramy na dobrej komunikacji. Dbamy o to, aby realizacja każdego zlecenia była sprofilowana bezpośrednio w potrzeby klienta a pośrednio w branżę, w której się porusza. Nasze fotografie dostosowujemy do aktualnych trendów fotograficznych, przy zachowaniu indywidualności. Kierunek naszego rozwoju to ciągłe poszerzanie oferty o nowe usługi i szlifowanie warsztatu. 

Zaufali nam

apj
Baldowski
bebio
camminare
cmon
cztery lapy
dawid
dealer
Diak
ecochem
glory factory
sgp
grand service
gwarant
joker
kamp
komozja
kw
Majowysklep
macoach
medimas
milord
miss
modbis
ortolandia
paso a paso
pulswear
screen network
remax-1
semex
szafranski
uniprofil
vaso
vetrex
xiaomi
Zf
Fotografia Studio Blik