Szkolenia

Wiedza dostosowana indywidualnie do Twoich potrzeb
IMG_2828-2-1920

„Polecam w 100%! Wysokiej klasy profesjonalista i do tego bardzo życzliwy. Zaangażowany i oddany swojej pracy człowiek.”

Bartosz Falenta

 

„Zdecydowanie polecam. Doskonałość w postrzeganiu potrzeb klienta i dopasowanie oferty. Nie jeden raz jeszcze skorzystam.”

Brygida Knapczyk

 

IMG_2800-1

Rafał Dudek

 

Fotografia zajmuję się zawodowo od 8 lat a amatorsko od ponad 20. Moją specjalnością jest fotografia studyjna, w tym fotografia produktowa oraz retusz. W swojej pracy zawodowej wykonywałem setki zleceń fotografii przedmiotów. Moje fotografie są publikowane w czasopismach branżowych, katalogach firm, czy na wielkoformatowych bilbordach. Współpracuję zarówno z mikroprzędsiębiorstwami, które stawiają swoje pierwsze kroki a także dużymi firmami o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży. Dzięki możliwości zdobywania wiedzy z zakresu fotografii produktowej bezpośrednio podczas pracy z klientem nauczyłem się elastyczności i dostarczania klientowi produktu, z którego on jak i jego przyszli klienci są zadowoleni. Uważam, że właśnie to – doświadczenie nabyte w praktyce – powoduje, że posiadam wiedzę, po którą warto sięgnąć, jeżeli interesujesz się zagadnieniami fotografii produktowej. Z wykształcenia jestem magistrem informatyki. Studia kończyłem na Politechnice Wrocławskiej. 

 

Oferta kursów, którą przygotowałem jest nowatorska pod względem indywidualnego dopasowania do klienta. Każde szkolenie prowadzę na zasadzie uzupełnienia brakującej wiedzy kursanta w oparciu o już tę zdobytą. Takie podejście powoduje, że moje szkolenia są odpowiednie dla każdego. 

Fotografia produktowa. Konsultacja / audyt. 

 

Oferta skierowana dla właścicieli firm i dla każdego, kto zaczął wykonywać zdjęcia produktowe i potrzebuje konsultacji w doborze sprzętu lub zagadnieniach postprodukcji. Konsultacja jest prowadzona na miejscu u klienta lub w naszym studio fotograficznym. 

  • Powiemy, jak można poprawić jakość fotografii i usprawnić pracę aby była bardziej efektywna,
  • Przyjrzymy się Twojemu procesowi postprodukcji i powiemy jak go usprawnić,
  • Rozwiążemy napotkane problemy techniczne,

 

Czas: 4h. 

Cena: 900zł netto.

Kompletny kurs fotografii produktowej. Zdjęcia studyjne i postprodukcja.

 

Kurs jest kierowany dla właścicieli firm, którzy chcą zdobyć wiedzę dla siebie lub swoich pracowników z zakresu fotografii produktowej. Zdobyte umiejętności pozwolą na samodzielnie skompletowanie studia i oprogramowania, tak aby zmieścić się w założonym budżecie. Umożliwią wykonywanie i retusz fotografii bez konieczności zlecania pracy fotografowi. 

Nie musisz znać zagadnień z zakresu obsługi aparatu fotograficznego i studia. Osoba biorąca udział w kursie powinna mieć podstawowe poczucie estetyki i być zmotywowana do zdobycia wiedzy. Całą resztę przekazujemy podczas szkolenia.

Kurs może być prowadzony pod kątem fotografowania różnych przedmiotów lub dotyczyć jedynie branży w której się poruszasz. 

 

Czas: 16h + 1h konsultacji po szkoleniu online.

Cena: 2750zł netto. 

8h z Adobe Photoshop.

 

8h z Adobe Photoshop to intensywny, jednodniowy, indywidualny kurs Adobe Photoshop dostosowany dla Twojej dotychczasowej wiedzy i potrzeb. Kurs odbywa się w naszym studio fotograficznym. 

 

Lista zagadnień, które możemy poruszyć:

interfejs programu, narzędzia, warstwy, warstwy inteligentne, akcje, kanały, korekcja kolorów, korekcja ekspozycji, korekcja perspektywy, transformacja kształtu, wycinanie z tła, formowanie, filtry, wyostrzenie, rozmycie, usuwanie zabrudzeń, korekcja obiektywu, praca z tekstem, wektory, retusz skóry, retusz krajobrazu, retusz sylwetki, retusz oka, „odchudzanie”, retusz fotografii produktowej, fotomontaż. 

 

Czas: 8h.

Cena: 1200zł netto

Skontaktuj się ze mną

Rafał Dudek

ul. Warszawska 254

42-209 Częstochowa

Zobacz na Mapach Google

 

+48 509 943 667

rafal@blik.info.pl

 

Pon.-piąt. 8.30-16.30

 

Wpisy w kategorii „poradnik” na blogu